Zdravie, cvičenie, wellness
0907 317 737

Naše služby

Dreamhealther

Revolučná NOVINKA, skutočne profesionálne zariadenie ktoré si vďaka viditeľným výsledkom získava čoraz väčšiu popularitu. Rýchle a veľmi účinné odbúravanie tuku a celulitídy. Zväčšuje svalovú pevnosť a funkciu nervového systému, prevencia a zlepšenie stavu osteoporózy, stabilita kĺbov. Redukuje problémy so stresovou inkontinenciou, urýchľuje metabolizmus a stabilizuje telesnú hmotnosť.

 

 

Laserová epilácia

Pri IPL epilácii (tiež známej ako fotoepilácii) na rozdiel od bežnej depilácie (holenie žiletkou, depilačné krémy,…) dochádza k dlhodobému odstráneniu chĺpkov. Počas ošetrenia pulzné svetlo pomocou selektívnej fototermolýzy napáda farbivo (melanín), ktoré sa nachádza v chĺpkoch. Vlasové korienky, teda folikuly, sú tepelne narušené vďaka pôsobeniu bipolárnej rádiofrekvencie. Toto úmyselné poškodenie korienkov má za následok postupné vymiznutie ochlpenia v ošetrovanej oblasti (ide teda o úplnú epiláciu). Intenzívne pulzné svetlo dokáže zachytiť chĺpky všetkých farieb, aj svetlé a šedivé chĺpky.

 

Kyslíková terapia

Viete si predstaviť niečo samozrejmejšie ako dýchanie? Od kyslíka sme závislí nepretržite a aj tak je to závislosť, ktorú si väčšina z nás prakticky neuvedomuje. Je načase pripísať tomuto životodarnému prvku zásluhy, aké mu právom náležia. Stabilná dávka kyslíka je nevyhnutná pre každučkú bunku v tele, pre krv i tkanivá. No hoci všetci dýchame ten istý vzduch, nie každý prijíma rovnaké množstvo tohto cenného prvku.

 

 

Ultrazvuková liposukcia

je najmodernejšia a najefektívnejšia procedúra na neinvazívne odbúranie tukových ložísk, ktorých je problém sa zbaviť bez ohľadu na to čí klient posilňuje vo fitness alebo drží diétu. Naj-častejšími časťami tela sú mužské prsia, kolena, zadok , stehná , boky a hlavne brucho. Dĺžka zákroku je v rozmedzí 15 až 60 minút, v závislosti od plochy a hrúbky tukovej vrstvy v danej oblasti. Samotný zákrok nevyžaduje anestéziu. Ultrazvuková liposukcia prináša okamžité a dlhodobé výsledky. Väčšina klientov dosiahne 2 až 6 cm redukciu obvodu už po prvom sedení, pri ďalších sedeniach sa efekt znásobuje.

 

Rollen

Je masážny stroj, ktorý masírovaním odburáva tukové vankúšiky, eliminuje celulitídu, pomáha zaktivovať lymfatický obeh a prečistenie lymfatických ciest, zmenšuje objem masírovaných partií, povzbudzuje látkovú výmenu, uvoľňuje napäté a zablokované svaly, podporuje prekrvenie a zlepšuje metabolizmus v tukových bunkách, zmäkčuje jazvy a tvaruje postavu.

 

 

Galvanic SPA

Prístroj spoločnosti Nu Skin Galvanic Spa System II. je skvelým doplnkom pre váš denný režim starostlivosti o pleť s produktami Nu Skin, pretože zanecháva pokožku vyzerajúcu a cítiacu sa mladšie a sviežo. Vedecky bolo dokázané, že prístroj Galvanic Spa Systém II. dodáva zložky efektívnejšie do pokožky, pričom zvyšuje ich účinky.

 

 

Masáže

Masáž je jedna z najstarších tradičných liečebných metód používaná na uvoľnenie bolesti, načerpanie energie, regeneráciu svalov a dosiahnutie príjemných pocitov. Má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb. Pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka. Masáž pôsobí nielen na vaše telo, ale aj na psychiku. Dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia, masáž dokáže zmierniť depresiu, úzkosti, únavy stresu,ale aj bolesti.