Zdravie, cvičenie, wellness
0907 317 737

Ultrazvuková liposukcia

Na zdravie a vzhľad človeka je v poslednej dobe kladený väčší dôraz než kedykoľvek v minulosti. Vďaka novým poznatkom a moderným technológiám je starostlivosť vedúca ku kráse i zdraviu stále dostupnejšia a môžete si ju tak dopriať aj Vy. Otázku zdravia a vzhľadu človeka riešime komplexne, nakoľko sme si vedomí ich úzkeho prepojenia a veríme, že oboje sa podieľa veľkou mierou na dosiahnutí životného úspechu.

 

1. Ultrazvuková mezoterapia

Je využívaná pre vylepšenie vzhľadu a kvality kože, redukciu tuku.
Účinok: ultrazvuk pracuje na princípe vysokofrekvenčných akustických vĺn. Pôsobí na tukové tkanivo, redukuje ho a štrukturálne a metabolicky ho mení. Podporuje tvorbu kolagénu a bunkovú aktivitu. Pokožka sa omladzuje, spevňuje, vyhladzujú sa vrásky, dochádza k odstráneniu celulitídy.

 

 2. Ultrazvuková liposukcia

Koncentrovaná energia ultrazvukových vĺn vytvorí kavitu (bublinu) vnútri tukovej bunky, vďaka vyššiemu vonkajšiemu tlaku v jej okolí spľaskne, uvoľní sa z nej voda a bielkoviny, ktoré na seba viažu tuk. Lymfatickým systémom sú potom odvedené do krvného obehu a následne vylúčené z tela von.
Je ideálna pre odstránenie tukových oblastí, celulitídy, opuchov a formovanie postavy. Ultrazvuková liposukcia odstraňuje bezpečne a šetrne centimetre tukového tkaniva v oblasti brucha, vnútorných a vonkajších partií stehien a sedacích svalov bez vedľajších nežiaducich účinkov.
Kombinácia ultrazvukovej mezoterapie s liposukčným ultrazvukom zaručuje viditeľný výsledok hneď po prvom ošetrení. Za použitia špeciálnych sér vyhladíme vrásky a spevníme kontúry tváre, úbytok mimických vrások je jasne viditeľný už po prvom zákroku. K dispozícii sú tiež séra na revitalizáciu pokožky a pre aknoidnú a problematickú pleť.
Trápi vás povädnutá kože na tele, v tvári, celulitída či vrásky? Zmeňte to teraz hneď! Zverte sa ultrazvukovým vlnám nášho prístroja Ultralipo System a vaša koža sa postupne vyhladí, spevnie a omládne.